درباره ما

گروه بازرگانی فرزانگان با هدف تأمین نهاده بخش کشاورزی، دام، طیور، صنایع غذایی و ارائه خدمات تخصصی بازرگانی از سال ۱۳۸۲ آغاز به کار نموده است.

گروه بازرگانی فرزانگان توانسته با تکیه بر سوابق پیشینه مدیران خود و دارا بودن کارشناسان مجرب و متخصص و با بهره گیری از ارتباطات گسترده با دیگر فعالان این بخش در کنار انتخاب و تأمین محصولات مناسب و به روز دنیا و توزیع آن در سراسر کشور به یکی از فعالیترین و قابل اعتمادترین شرکتهای موجود در این صنعت تبدیل گردد و نقش بسزائی در کاهش قیمت تمام شده برای مشتریان خود داشته باشد.

گروه بازرگانی فرزانگان در بخش های مختلف فعالیت می نماید. از جمله در بخش کشاورزی و توزیع کود کشاورزی از سال ۱۳۸۳، فعالیت در صنعت دام و طیور و توزیع افزودنیهای خوراک از سال ۱۳۸۴، توزیع اسپرم از سال ۱۳۸۵، واردات مستقیم کود کشاورزی، افزودنیها و مکملهای خوراک و اسپرم از سال ۱۳۸۸، تولید خوراک دام از سال ۱۳۹۰، تولید کودهای کشاورزی از سال ۱۳۹۲، فعالیت در بخش صنایع غذایی و تولید و بسته بندی شیر تازه با برند بهراد از سال ۱۳۹۳، فعالیت در بخش ماشین آلات کشاورزی از جمله طراحی و تولید تیت اسکرابر از سال ۱۳۹۵ و تأسیس آزمایشگاه تجزیه خوراک در سال ۱۳۹۸٫

تاریخچه شرکت:

فعالیت اصلی گروه بازرگانی فرزانگان واردات و تأمین نهاده های روز دنیا در صنعت کشاورزی، دام و صنایع غذایی می باشد و نهایت تلاش خود را برای کاهش هزینه تولید همراه با افزایش کیفیت مشتریان خود انجام می دهیم. 

بخش های مختلف شرکت:

گروه بازرگانی فرزانگان شامل ۵ بخش مختلف از جمله:

بازرگانی (درمان گستر فرزانگان): 

این بخش در حال حاضر واردات خود را از شرکتهای ITPhotonics،  Tecnozoo، A.W.P ایتالیا، Meriden Animal Health انگلیس و Desrt king شیلی انجام می دهد.

همچنین سابقه همکاری با شرکتهای ICC و DDGs برزیل، Peterlabs مالزی، Dr. Eckel آلمان، Thyraviam cocoproducts هند، Masterrind آلمان و  STgenetics امریکا را دارد.


ژنتیک:

فرزانگان ژنیک با سابقه طولانی در زمینه ژنتیک و اصلاح نژاد دام با داشتن کارشناسان متخصص در این زمینه همکاری خود را با کمپانی WWS امریکا آغاز نمود و طی سالیان متمادی با کمپانی های Tag، Alta، ABS ،Shore ، Masterrind و  StGenetics همکاری نموده است. این شرکت در سال ۱۳۹۴ به عنوان نماینده برتر شرکت نهادههای دامی جاهد در استان اصفهان شناخته شد در استان اصفهان- بزرگترین قطب دامپروری کشور با دارا بودن حداقل تعداد ۷۰۰ هزار رأس دام- آماده خدمت رسانی در زمینه توزیع اسپرم و ارائه برنامه های اصلاح نژادی به دامداران کل کشور می باشد. 


طیور: 

در این بخش که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نموده اقدام به تهیه و توزیع افزودنیهای خوراک، توکسین بایندر، اسیدی فایر، محرک رشد، پری بیوتیک، پروبیوتیک، آنزیم، اسنشیال اویل و غیره می نماید. همچنین این بخش اقدام به مشاوره و جیره نویسی برای واحدهای تحت پوشش خود اقدام می نماید.


خوراک:

این بخش تولید کنده خوراک دام در انواع استارتر ۰-۳ ماه، استارتر ۳-۶ ماه، خوراک پرواری (مش)، خوراک پر شیر (مش)، خوراک سوپر ویژه (پلت) و پیش مخلوط با نام تجاری فرزانگان می باشد. همچنین کنسانتره ۵% و ۲۰% دامی از جمله تولیدات این بخش می باشد.


ماشین آلات:

گروه بازرگانی فرزانگان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات مربوط به دامداری را آغاز نموده و موفق به ساخت دستگاه تیت اسکرابر شده است.

 

 


چارت سازمانی

تیم فرزانگان

فرشاد جمشیدیان

مؤسس و رئیس هیئت مدیره

مدیر فعالیت های تیمی فرزانگان

₋متخصص تغذیه دام

₋کارشناس ارشد مدیریت اجرایی

صبور باش؛ امپراطوری ها یک شبه ساخته نمی شوند.

تیم فرزانگان 

سحرالسادات رجائی

کارشناس ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی

مدیریت بخش بازرگانی

واردات و صادرات

قدر لحظه ها را بدان؛ زمانی فرا می رسد که دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم…

 

تیم فرزانگان

آزاده براآنی

کارشناس ارشد علوم دامی

مدیر بخش ژنتیک

برنامه ریزی، پشتکار و سالها تلاش، شما را تبدیل به انسانی می کند که همه فکر می کنند یه شبه موفق شده است…

تیم فرزانگان

مریم بوشهری

دکترای تغذیه دام

مدیر بخش طیور

فعل خواستن را صرف کن؛ آینده از آن ماست…

تیم فرزانگان

سودابه خیام

کارشناس کشاورزی

مدیر بخش خوراک دام

برای رسیدن به مقصد بالهایت را بگشا، نه بهانه ایت را…

تیم فرزانگان

فرخنده جمشیدیان

مدیر بخش مالی

کمتر از بقیه می خوابم، بیشتر از بقیه تلاش می کنم، زودتر از بقیه موفق می شوم.

تیم فرزانگان

فاطمه بازیار

مسئول تحقیق و توسعه

زمانی متوقف خواهم شد که به هدفم رسیده باشم.

هدف ما: 

ایجاد زنجیره از تولید تا مصرف…

واردات مواد اولیه

تولید خوراک کامل دام و طیور

تولید دارو و واکسن

تغذیه فارم های فرزانگان

فرآوری شیر، گوشت و تخم مرغ