استارتر ۰-۳ ماه فرزانگان

استارتر گوساله فرزانگان:                                                                                                                                                                                                                                                                     بازگشت 

هدف صنعت گاو شیری و پرواربندی، دستیابی به حداکثر سود است. در پرورش گوساله وزن از شیرگیری از جمله نکاتی است که سود دهی یک واحد دامپروری را به صورت مستقیم تحت تأثیر قرار می دهد. بر اساس اصول تغذیه باید تلاش کرد گوساله های جوان مصرف استارتر را از اولین روزهای پس از تولد آغاز کنند. مصرف این خوراک سبب رشد بافت اپی تلیوم شکمبه و هزارلا شده که جذب فرآورده های حاصل از تخمیر را افزایش می دهد.

مدیریت و پرورش گوساله بعد از سه ماهگی، با توجه به شرایط رشد و نیاز حیوان ایجاب می کند کنسانتره ای پیش بینی شود که مکمل و پشتیبان کنسانتره استارتر ۰تا۳  بوده و از عوارض افت ناگهانی پروتئین و انرژی جیره که کارایی شکمبه و رشد حیوان را با اختلال مواجه می کند، جلوگیری کند. کنسانتره استارتر ۳تا۶ با آنالیز دقیق احتیاجات غذایی گوساله از سن سه ماهگی به بعد، بالانس و قبل از قطع کنسانتره ۰تا۳ باید به مدت ۷ الی ۱۰ روز با آن مخلوط شود و تا ۶ ماهگی می تواند به مصرف دام برسد. و به جرات می توان گفت حیوانی مقاوم و سالم را برای مرحله تولید با حداکثر ظرفیت نژادی دام را در اختیار خواهیم داشت که با اصول روز تغذیه دنیا پرورش یافته است.

استارتر فرزانگان طی فرآیند تهیه خوراک به صورت پلت، تحت حرارت بالا قرار گرفته در نتیجه عوامل آلوده کننده باکتریایی یا ویروسی موجود در آن از بین می رود. بنابراین این استاتر از نظر بهداشتی در برابر خوراک آردی سالمتر می باشد.

استارتر پلت فرزانگان توسط متخصیص توانا فرموله شده، به همین علت میزان اجزای بکار رفته در این خوراک کاملاً متناسب با نیاز گوساله بوده، همچنین به دلیل دارا بودن افزودنی های چون توکسین بایندر و مخمر، استاتر فرزانگان نه تنها برای وزن گیری گوساله مناسب می باشد بلکه سیستم ایمنی گوساله را نیز تقویت کرده و از بیماری، مصرف دارو و تلفات آنها جلوگیری بعمل می آورد.

 

ویژگی های خوراک استارتر۰ تا ۳ ماه فرزانگان:

  • رشد سریع
  • بهبوى ضريب تبىيل
  • تسریع تولید میکروارگانیسم های شکمبه برای بهبود نشخوار
  • افزایش سطح ایمنی دام

به همراه ۵ درصد علوفه استفاده شود.